Barrel Sauna

Lotes Barrel Sauna

New sauna project

Barrel Sauna 4.2mx2mx2.1m
Barrel Sauna 4.2mx2mx2.1m
Barrel Sauna 4.2mx2mx2.1m
Barrel Sauna 4.2mx2mx2.1m


Standard sauna project

Lotes Barrel Sauna
Barrel Sauna 3.2mx2m
Lotes Barrel Saunas
Barrel Sauna 3.2mx2m
Barrel Sauna 3.2mx2m
Barrel Sauna 3.2mx2m


Barrel Sauna 4.2mx2m
Barrel Sauna 4.2mx2m
Barrel Sauna 4.2mx2m
Barrel Sauna 4.2mx2m

We make great quality barrel saunas of thermally modified timber. The sizes can be customized to suit every individual. The length and width may vary between 2 - 6 m/2 - 2.2 m. 

Our saunas can be equipped with both wood burning and electric sauna stoves. 

The walls are made of 40 mm thick heat-treated conifer wood, which improves heat resistance and reduces wood expansion under extreme heat, therefor thermowood has prolonged life, compared to wood treated using more traditional treatment methods. 

The benches are made of hardwood for more pleasant bathing experience. 

Thermowood is a material treated using high temperature, therefor chemical treatment is not necessary. Consequently, thermowood is sustainable and environmentally friendly material. During thermal modification, the timber changes the structure of its cells, allowing it to remove moisture, resin and sap. As a result of thermal modification, the timber shrinks as its density increases, minimizing the absorbtion of moisture content, therefor thermowood is able to withstand the fluctuation of temperatures and retains its shape. Thermally modified wood is resistant to fungi, rotting and other damages. 

  

Kvalitatīvi izgatavojam pirtiņas no TERMĒTA koka.

Garums pēc Jūsu izvēles var variēt no 2 līdz 6 m, platums no 2 līdz 2,4m.

Krāsniņa var būt gan ar malkas apkuri, gan elektriskā.

Sienas ir izgatavotas no 40 mm bieza termiski apstrādāta skujukoka, tas uzlabo siltuma noturību un samazina koka staigāšanu un briešanu. TERMO koksnes pirts mūžs ir daudz garāks, kā tradicionāli žāvētaij kokmateriāla pirtij. Termiski apstrādātas koka mucas - pirts stīpas nav jāregulē, jo TERMO koksne nebriest, nesaraujas žūstot, un nestaigā.

Logus var ielikt gan mazus, gan lielus.

Lāvas izgatavojam no apses koka, lai būtu patīkami pērties.

TERMO koks ir kokmateriāls, kas tehnoloģiski ir aptrādāts augstā temperatūrā, tāpēc tas nav jāapstrādā ar ķimikālijām un ir ekoloģiski tīrs. Termiskās apstrādes laikā koksne maina šūnu uzbūvi, izvadot no koksnes mitrumu, sveķus un barības vielas. Termoaptrādes rezultātā koksne saraujas un paliek blīvāka, samazinot mitruma uzsūkšanās iespēju. Tāpēc arī TERMO kokmateriālam nemainās izmērs mitruma vai temperatūras svārstību dēļ. TERMO koksne ir izturīga pret pelējumu un citiem bioloģiskajiem bojājumiem.

Visiem pirtī labu garu!